MENU
MOBİLYA VE DEKORASYON

MOBİLYA VE DEKORASYON

Sempati Mobilya

Hayatınıza sempati katın

Bodrum’un öncü ve yenilikçi firması Sempati Mobilya, profesyonel ve dinamik kadrosuyla yakaladığı vizyon doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor. 2002 Yılında genç ve girişimci iki kardeş tarafından Bodrum’da kurulan firmanın istikrarlı başarısının arkasında kalite ve dürüstlükten ödün vermeyen hizmet anlayışı yatıyor. 

Sempati Mobilya sektördeki yeniliklerin sadece takipçisi değil aynı zamanda öncüsü konumunda... Farklı çizgisini estetik ve fonksiyonel ürünlerle bütünleyen firmanın tüm ürünleri özgün tarzı ve her ihtiyaca yanıt verebilecek uyarlamaları ile dikkat çekiyor. Yaşam için eşsiz ortamlar oluşturmak, Sempati Mobilya'nın hizmet anlayışının özünü teşkil ediyor. 

Türkiye’de ilk ve tek “mobilya konusunda hizmet veren sanat galerisi olan Sempati Sanat Galerisi’ni hayata geçiren firma özgün tasarımlarıyla yeniliklere imza atmaya devam ediyor . Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet, kişiye özel detaylara gösterilen hassasiyet ve satış sonrası destek “ ilkesi bir Sempati Mobilya klasiği haline gelmiş durumda. Tanıtımlarında kullanılan “bir şeyler içmeye bekleriz” sloganından da anlaşılacağı üzere; Sempati Mobilya müşterilerine alışveriş sırasında keyifli bir ortam da sunuyor.