MENU
OTOMOTİV-SERVİS-YEDEK PARÇA

OTOMOTİV-SERVİS-YEDEK PARÇA

Yaşar Otomotiv Servis

Peugeot Cıtroen DS Automobiles

Yaşar Oto Bodrum yıllar boyunca otomotiv sektöründe hizmet vermiş kadrosu bulunan ve bu tecrübesi ile Citroen ve Peugeot müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Citroen ve Peugeot marka binek ve ticari araçların satış ve servis hizmetlerinin verildigi Yaşar Oto, alanında birçok ilklere imza atan kuruluş olarak, sektördeki yerini almıştır.


Citroen ve Peugeot markalı araçlarınızın kalite devamlılığı ve siz müsterilerimizin sürüş güvenligi için hizmet vermekteyiz. Araçlarınızla ilgili arıza bildirimleriniz mümkün mertebe en az zaman kaybı ile giderilebilmesi için en yoğun tempo ile çalışıyoruz.

Bazen hepimizin yardıma ihtiyacı olur. Aracınızla sorununuz ne olursa olsun, Yaşar Oto Bodrum 365 gün 24 saat Peugeot ve Citroen müşterilerine hizmet etme amacını yerine getirir. Nerede olursanız olun, tahminlerinizin ötesinde sizlere yardım ederiz.

Aracınız sizi yolda bıraktığında, Yaşar Oto Bodrum, arızanın giderilip, aracın tekrar kullanılır hale getirilmesi amacı ile en kısa zamanda, arızanın meydana geldiği yerde yanınızda olacaktır. Yaşar Oto Bodrum karşılaştığınız kötü ve tatsız durumlarda sizi memnun etmeye çalışır. Yardıma ihitiyacınız olduğunda, tek yapmanız gereken Yaşar Oto Bodrum'u 0 (532) 724 26 38 numaralı telefonlardan aramanızdır. Sadece Bodrum ve çevresi için yol yardım hizmeti vermekteyiz.