MENU
RESTORAN & BAR & KAFE

RESTORAN & BAR & KAFE

Gemibaşı

Bir Bodrum klasiği

Bodrum'da lezzetin, hizmetin ve doyumsuz sohbetlerin mekanı Gemibaşı, bir Bodrum klasiğidir. Sadece Bodrum'un değil, Ege'nin en iyi ve en konsept balık restoranlarından biri olan Gemibaşı, hem samimi ve sıcak ambiansı hem de kusursuz mutfağı ile Bodrumluların olduğu kadar Bodrum müdavimlerinin de vazgeçilmez mekanıdır. 

Ara sıcakları dillere destandır. Özellikle ahtapot pilav, balık kokoreç ve tabii ki Girit mezeleri ile ünlenen Gemibaşı, yaz kış açık Bodrum restoranları arasında ilk tercih olmaya devam ediyor. Marina'nın en işlek köşesindeki mekanda mevsimine göre balık sunuluyor. İki katlı mekanın alt katı, marina kalabalığını seyre dalarak sohbetin tadını çıkarmak isteyenler için ideal. Daha sakin ve bolca manzaralı bir teras arzu edenler için mekanın üst katı da mevcut.

Mekân; konum olarak büyük kolaylık, manzara olarak da büyük güzellik sunuyor. Balıkları mevsiminde yapmaya özen gösteriyor. Masanıza gelen her şey son derece taze ve lezzetli oluyor. Siz de bir akşam yemeği için Gemibaşı’na giderek en önemli spesiyalleri karavida ve deniz mahsullü böreği denemelisiniz.  Neyzen Tevfik Cad. No:132 BODRUM Muğla


(0252) 316 12 20