MENU
RESTORAN & BAR & KAFE

RESTORAN & BAR & KAFE

Gıyı Mangalbaşı

Ortakent'in 'Gıyı'sında mangal keyfi

Gıyı Mangalbaşı, "Bodrum’un ortasında, denizin kıyısında, ister kendin pişirsen ye, istersen biz pişirelim yine sen ye" sloganı ile hizmete başladı

 İstanbul Bahçelievler'deki Hünkar Mangalbaşı ve Büyükçekmece'deki Mangalbaşı Et lokantalarının sahibi Levent Deryaoğlu artık Bodrum'da. Bu tarz bir işletmeye ihtiyaç olduğu için Bodrum'a geldiklerini belirten Deryaoğlu, "Denizin kıyısında, Bodrum’un ortasında bir konsept uygulamak istedik ve Ortakent'in buna çok uygun olduğunu gördük. Ortakent'in tam başındaki Gıyı Mangalbaşı'nda isterseniz masanızdaki mangalda kendiniz pişirip yiyeceksiniz, isterseniz etinizi sizin için biz pişereceğiz" diye konuştu. 

12 AY AÇIK OLACAK

Denize sıfır konumda 180 kişilik bir mekan hazırladıklarını vurgulayan Deryaoğlu, "Misafirlerimizin masalarının altınadan dalgalar geçiyor. Karşımızda Kos Adası manzarası var. Gündüzleri beach, akşamları da zengin et ve tavuk çeşitlerimiz hizmetinizde olacak. İstanbul’un ünlü soğuk mezecilerinden Mehmet Usta, mutfağımızda. Türk ve Yunan mutfağı ile Ege otlarının muhteşem sunumuyla misafirlerimizin karşısına çıkacak. Biz burayı 12 ay işleteceğimiz için fiyatlarımız da gayet makul. Otopark sorunumuz da yok" dedi.

45 ÇEŞİT ET

Dolaplarında 45 çeşit; et, köfte ve tavuk olduğunu belirten Deryaoğlu, şunları söyledi: "Tavşan etimiz bile var. Etleri kilo ile veriyoruz. Ama misafirlerimiz illa 1 kilo yemek zorunda değil. Seçtikleri et kaç gram geldiyse, parasını da ona göre ödeyecekler. Süt kuzusu ve danasından etlerimiz Balıkesir'den gelecek. Misafirlerimizin seçmiş oldukları etleri ister kendi masalarında kendileri pişirecekler, isterlerse bizim ustamızın ellerinden pişmiş vaziyette masalarına gelecek ve afiyetle yiyecekler."

Instagram: giyimangalbasibodrum

Facebook: giyi mangalbasi bodrum