MENU
RESTORAN & BAR & KAFE

RESTORAN & BAR & KAFE

Royal Fırın

Bizimkisi buğdaya una duyulan bir aşk..

Unlu Mamüller ve Pastane ürünleri konusunda deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla, titizlik anlayışından ödün vermeden kaliteli hizmet sunan ROYAL FIRIN PASTA CAFE hizmet ve müşteri memnuniyetiyle Bodrum, Gümbet, Konacık ve Bitez şubeleri ile hizmet vermektedir.

Unlu Mamüllerin yanı sıra pastane ürünleri ile bayram, yılbaşı, doğum günü, düğün, nişan gibi önemli ve özel günlerinizde toplantılarınızda da “Türk misafirperverliği” ile ROYAL FIRIN PASTA CAFE yanınızda. ROYAL FIRIN PASTA CAFE mutfağında daima en taze en kaliteli ürünleri kullanarak en iyiyi sunma ilkesini edinmiştir. Bu misyonu taşımaya sahip nitelikli ve güler yüzlü personeli ile bu düşsel lezzetleri gerçeğe dönüştürmek için sizleri şubelerimize bekliyoruz.

Ustalarımız Türkiye’nin en iyi pastanelerinde yetişmiş, çeşitli illerdeki fuar, eğitim ve seminerlere katılarak da deneyimlerini ve hizmet kalitelerini daima yenilemektedir. Bu deneyimli kadro ile düşlerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. En özel anlarınızın fotoğrafları, firmanızın logosu, diğer özel beğenileriniz kısacası düşlediğiniz her şeyi pasta siparişleri ile hayata geçirebilirsiniz. Unlu Mamüller yaratma sanatını 1970 yılından beri sürdüren ROYAL FIRIN PASTA CAFE kurumsal ihtiyaçlarınızda da hızlı ve profesyonel bir yaklaşımla çözümler sunuyor.

Royal BİTEZ

Çökertme Cad. NO: 102 Bitez / Bodrum

0252 363 85 45

Royal KONACIK

Atatürk Bulvarı NO: 32 Konacık / Bodrum

0252 319 11 88

Gümbet ROYAL

Turgutreis Cad. NO: 295 Gümbet Kavşağı / Bodrum

0252 316 81 81