MENU
RESTORAN & BAR & KAFE

RESTORAN & BAR & KAFE

ZUWEYKA RESTAURANT

Hatay mutfağının en seçkin tatları sizi bekliyor....

Zuweyka (Süveyka diye okunur. Küçük Çarşı anlamına gelir) Restaurant, Yalıkavak Kızılburun Mevkiinde Akdeniz Tatil Sitesinin hemen yanında Hatay’a özel Yöresel Kahvaltı ve Hatay Mutfağının Yöresel Yemekleri ile hizmet vermektedir.

Zuweyka Restaurant Hatay’ın zengin mutfağının en seçkin tatlarıyla tanışmak isteyenler ve yeni lezzet arayışı içinde olanlar için yepyeni bir mekan.

Hatay Mutfağının eşsiz lezzetleri yanında Zuweyka büyüleyici manzasıyla muhteşem bir mekan. Restaurantımızda lezzetlerimizin tadına bakarken rüya gibi bir günbatımını seyredebileceğiniz, denize nazır bir mekan.

Hatay’lı olarak Bodrum’a geldiğimizden bu yana Bodrum’u Hatay’ın Lezzetleri ile tanıştırabileceğimiz bir mekan açmayı hayal ettik ve sonunda da başardık. Restaurantımızda gün boyu kahvaltı servisimizin yanı sıra Öğle’den Akşama kadar da Yöresel yemeklerimizin servisi vardır.

Hatay’a özgü kahvaltı, yemek ve meze çeşitleri 35 yıllık ustamızın marifetli elleri ile size sunulmaktadır.

İnternet sitemizin içeriğinde Hatay Mutfağına özel Menülerimize ulaşabilir, Özel günleriniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gerek günün yorgunluğunu atmak için gerekse tatilinizin en güzel zamanlarını yaşamak adına sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

Saygılarımızla

Zuweyka Restaurant